BRNABIĆ SAOPŠTILA Najviše zaposlenih odlazi iz školstva i zdravstva!
Broj ljudi u javnoj upravi će biti smanjen za oko 5.000 u 2017. godini, a najveći fokus biće na Ministarstvu prosvete i Ministarstvu zdravlja, najavila je danas ministarka za državnu…